ارزش طلا در لندن همانند آمریکا بالا می رود و بحران اقتصادی در اروپا باعث افزایش

به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، نقدینگی در اروپا در حال کاهش می باشد که یکی از جدیدترین دلایل می تواند شکست انتخاباتی صدر اعظم آلمان باشد که در یکی از گرده همایی هایش عنوان کرده بود که از متوقف کردن حمایت هایی که اروپا از برخی کشور ها انجام می دهد موافقت کرده است.در دوم سپتامبر شمش طلا 3.1 درصد با افزایش روبه رو شده است که این مقدار در هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.بازار کار در ایالات متحده آمریکا با اطلاعاتی که به دست رسیده است حالت پویایی را به خود ندیده است و همچنین نگرانی هایی که در مورد سوخت وجود دارد ممکن است در بالاتر بردن میزان بحران در اروپا تاثیر گذارتر باشد.

با الهاماتی که از سمت گزارشات پرداختی حقوق در روز جمعه در ایلات متحده ، و همچنین تمرکز شدید بر روی مسایل حاکمیتی اروپا در این هفته، طلا به دو دلیل با افزایش قیمت همراه خواهد بود. ادل تولی آنالیزر ای جی لندن خبری را نوشته که این خبر مبنی بر این مطلب می باشد که شواهد اضافه در ایالات متحده احتمالات را کاهش خواهد داد که این موضوع در حالی مطرح می شود که بانک مرکزی آمریکا در حال ارائه کردن آگهی های بیشتری در این ماه خواهد بود. رفتن اروپا به سمت بحران اقتصادی و همچنین سردرگمی سرمایه گذاران و مواردی از این دست تبدیل به فاکتور هایی در جهت حمایت از طلا شده اند.

طلایی که به صورت نقدی عرضه میشود با اعلام ساعت 9:02 در لندن به مبلغ 1893.63 دلار در هر اونس رسید که به معنای افزایش 6 درصدی یا به عبارتی دیگر 10 دلار 75 سنت بوده است. این فلز در 23 آگوست به رکوردی نظیر به 1913 دلار و 50 سنت رسید که این مقدار برای ماه دسامبر تنها 1 درصد بوده که به مبلغ 1895 دلار و 80 سنت در بازار مبادلات نیویورک بعد از رسیدن لحظه ای به ارزش 1900 دلار و 30 سنت بوده است.

شمش طلا در یازدهمین سال برگزاری بازار شمش می باشد که این مطلب طولانی ترین پیروزی بعد از سال 1920 به بعد بوده است که سرمایه گذارها در زمینه های دیگر هم توانستند فعالیت کنند. طلا در مدت امسال به مقدار 33 درصد افزایش خواهد داشت.

/ 0 نظر / 11 بازدید